Darčeky na Vianoce. Vybrali sme pre Vás TOP 6 tipov na darček pod stromček

Tiež Vás nebaví predvianočný ošiaľ a plné obchody? Alebo nemáte dostatok nápadov na vianočný darček? Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia, a ak nechcete patriť medzi tých, ktorí riešia darčeky na Vianoce na poslednú chvíľu, jednoducho nakúpte darčeky z pohodlia Vášho domova.

feet-932346_1920

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky, ktoré vyčaria úsmev na tvárach Vašich detičiek. Veď práve deti patria medzi tých, ktorí zbožňujú Vianoce najviac. 

1. TIP: Trampolína ako skvelý darček nielen pre deti

Hľadáte pre Vaše ratolesti naozaj originálny vianočný darček, ktorý by ich dokázal odtrhnúť od počítača a s ktorým si užijú kopu zábavy? Riešením môže byť trampolína, ktorá sa zaručene postará o zábavu pre celú rodinu. Na svoje si prídu nielen deti, ale aj rodičia. Je skvelou pomôckou pre udržanie fyzickej kondície a formovanie tela. Každá trampolína má ochrannú sieť pre bezpečnosť, a preto sa nemusíte báť zranenia. 

Detská Trampolína 374cm oranžová  Active Hobby s ochrannou sieťou a rebríkom

Trampolína Active Hobby 374 cm

€180
Active Hobby 305 cm + ochranná sieť zelená

Trampolína Active Hobby 305 cm

€140

 

2. TIP: Detské obliečky

Detské obliečky s rozprávkovými motívmi potešia pod vianočným stromčekom všetkých malých spachtošov. Vaše detičky si nové obliečky zamilujú a do svojej postieľky sa budú tešiť. V ponuke nájdete obliečky s rôznymi motívmi, pre dievčatá i chlapcov. Detičkám sa bude v týchto krásnych bavlnených obliečkach doslova spinkať ako v bavlnke.

OBLIEČKY ZO 100% BAVLNY - Nici unicorn Theodor

Bavlnené obliečky s motívom UNICORN THEODOR

€15,99
Detské obliečky Malá panda 100/135+40/60

Bavlnené obliečky s motívom MALÁ PANDA

€17

 

3. TIP: Handmade drevená lampička

Bojí sa Vaše dieťa tmy alebo nemôže zaspať samé? Detské drevené lampičky sú skvelým vianočným darčekom, ktorí poteší každého drobca. Hodia sa do ktorejkoľvek detskej izby a Vášmu dieťaťu budú verným kamarátom pri večernom zaspávaní. V ponuke sú svietidlá v krásnych detských tvaroch. 

AAA03638

Drevená LED detská lampička ZAJKO

€25
AAA03626

LED lampička OBLÁČIK S MAŠĽOU

€25

 

4. TIP: Darček pre pohodlné sedenie

Detská rastúca stolička predstavuje praktický vianočný darček pre školopovinné deti. Práve v období školskej dochádzky si deti vytvárajú nesprávne sedacie návyky. Rastúce stoličky sa dajú nastaviť podľa potrieb a výšky Vašich detí a tak sa postaráte o správny vývoj chrbtice Vášho dieťaťa.  

Rastúca stolička SST3 - Sivá

Rastúca stolička SST3 - Sivá

€62
Rastúca stolička SST3 - ružová

Rastúca stolička SST3 - ružová

€62

 

5. Detská posteľ, ktorá prekvapí

Túži Vaše dieťa po izbe ako z rozprávky? Alebo túži mať v detskej izbe bunker? S produktmi z našej ponuky im splníte ich detský sen. Môžete si vybrať zo širokej ponuky postelí s motívom ich obľúbenej rozprávkovej postavičky, či postele v tvare autíčka pre malých pretekárov. Detská posteľ je skvelý a užitočný darček na Vianoce, ktorý Vaše dieťa zaručene poteší. 

frozen1 happy

Frozen - detská posteľ

od €119
Auto Michael 03 detská posteľ

Auto - detská posteľ

€143

 

6. Detská posteľ pre malých dobrodruhov

Detská posteľ domček je snom každého dieťaťa. Je pre nich ich kráľovstvom, kde sa cez deň hrajú a večer pokojne zaspávajú. Vaše dieťa si ju prispôsobí podľa vlastných predstáv a urobí si z nej napríklad hrad, bunker, vesmírnu loď či pevnú plť. Veď detskej fantázii sa medze nekladú. Splňte im toto prianie a darujte im na Vianoce posteľ, ktorej sa potešia. 

Detská posteľ domček Martin 90x200 - prírodný

Detská posteľ domček Martin 200x90 - prírodný

€319
screenshot allegro.pl 2019.11.07 09 49 41

Strieška k detskej posteli domček Martin - biela

€15

 

Aby sa každé dieťatko tešilo z tohtoročných Vianoc a pod vianočným stromčekom si našlo svoj darček, tovar je potrebné objednať do 6.12.2019. To platí pre produkty, ktoré sú skladom. Produkty, ktoré nie sú skladom (s dobou dodania do 6 týždňov) je potrebné objednať najneskôr do 20.11.2019.