Cestovné postieľky, Strana 2

Cestovné postieľky alebo prenosné postieľky sú pre každý prípad

Deti sú tou najkrajšou časťou života rodičov, a preto každý výrobca i predajca myslí na pohodlie oboch strán. Aby ste nemuseli len preto, že máte malé bábätko sedieť doma a nikam si nevyraziť, tak boli vymyslené praktické cestovné postieľky. Tie dokážu rodičom zdvihnúť náladu, pretože sú skladacie, ľahko prenosné a opäť rozložiteľné, kedy len potrebujete. Cestovné postieľky  sú z týchto dôvodov vyrobené z materiálov, ktoré sú na prenos pohodlné a ľahké a hlavne bezpečné pre vaše dieťatko. 

Nakoniec nemusia slúžiť len pre príležitosť, že potrebujete odísť k rodičom, na dovolenku, či na chatu, aby ste tam mohli s drobčekom pohodlne prespávať. Môžu byť praktické i na bežné použitie doma, napríklad keď sa maličkí zobudia a vy potrebujete dovariť obed, či večeru, ale nechcete ich nechávať samotných v tej drevenej. Tak si rozložíte túto napríklad v kuchyni, či v obývačke a budete všetci spolu.

 

Najpredávanejšie

45
99 14599
Značky
 

Stránka 2 z 2 - 26 položiek celkom

Stránka 2 z 2 - 26 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií