JustJump modrá trampolína 374cm 12ft

 
Krásna modrá trampolína pre deti s priemerom až 374 cm
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€185
   
Kód tovaru RM252
Značka RM
Kategória Trampolíny
 

Stabilná a pevná trampolína v modrej farbe. Trampolína je skvelým využitím voľného času. Trampolína s ochrannou sieťou je to čo by nemalo chýbať vo vašej záhrade. Trampolína je veľmi vhodná aj pre deti, pretože má niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie ich bezpečnosti.

Je zložená z masívnej oceľovej konštrukcie, ktorá sa nedeformuje. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely.
Skákacia plachta je vyrobená v USA a spĺňa najvyššie bezpečnostné normy, je vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi.

Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou výplňou, ktorá je prekrytá vysoko odolnou krycou plachtou, aby sa predišlo úrazom. Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu. Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť pritom z nej, alebo si inak ublížiť. V cene trampolíny je zahrnutý aj rebrík.

Trampolína spĺňa prísne európske normy, GS, TÜV, CE

Ochranná sieť a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček.


ŠPECIFIKÁCIA
Počet pružín: 72
Výška skákacej plochy od zeme: 72 cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťou: 247 cm
Výška ochrannej siete: 175 cm
Priemer trampolíny: 374 cm

Priemer skákacej plochy: 305 cm

Počet stojok ochrannej siete : 8
Počet nôh: 4 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť cvičenca: 180 kg

 

 

 
 

 

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií