Trampolína v modrej farbe JustJump 305cm + ochranná sieť + rebrík

 
Moderná trampolína so stabilnou konštrukciou a skákacou plochou
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€150
   
Kód tovaru RM249
Značka RM
Kategória Trampolíny
 

Kvalitná detská modrá Trampolína 312 cm JustJump je s ochrannou sieťou a rebríkom, cena je za komplet, nie je potrebné už nič dokupovať. Táto trampolína je stabilná a vhodná do každej záhrady. Skákanie na trampolíne bude baviť vaše deti aj vás.

Je zložená z masívnej oceľovej konštrukcie, ktorá sa nedeformuje. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely.
Skákacia plachta je vyrobená v USA a spĺňa najvyššie bezpečnostné normy, je vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi.
Trampolína je veľmi vhodná pre deti, má niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie bezpečností detí. Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou výplňou, ktorá je prekrytá vysoko odolnou krycou plachtou, aby sa predišlo úrazom. 

Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu. Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť pritom z nej, alebo si inak ublížiť. V cene trampolíny je zahrnutý aj rebrík.

Trampolíny spĺňajú prísne európske normy, GS, TÜV, CE

Ochranná sieť a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček.

ŠPECIFIKÁCIA

Počet pružín: 60
Výška skákacej plochy od zeme: 62 cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťou: 237 cm
Výška ochrannej siete: 175 cm
Najväčší priemer trampolíny: 312 cm

Priemer kruhu trampolíny: 305 cm

Priemer skákacej plochy: 243 cm
Počet stojok ochrannej siete : 6
Počet nôh: 3 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť cvičenca: 120 kg

 

 

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií