Hravé počítačové stoly pre deti disney macko pu a tigrík

 

Kvalitný, drevený stôl s motívom Disneyho Macko Pu a tigrík je krásny rozprávkový stôl pre vašich najmladších.

Dostupnosť 2-6 týždňov
€109
€90,83 bez DPH
   
Kód tovaru DO24457
Značka DO
Kategória Detské písacie stoly
 
Náš Disney stôl je ideálny pre deti školského veku, rovnako ako aj malých škôlkarov, ktorý budú mať o motiváciu navyše, keď budú mať na svojom stole svojích obľúbených hrdinov a budú môcť objavovať zaujímavý svet učenia a vedy.
 
Pre splnenie očakávania našich zákazníkov predstavujeme našu najnovšiu kolekciu Disney. Pripomeňme si, že detská izba, je ich kráľovstvom, a my ako rodičia chceme pre nich, vytvoriť tie najlepšie podmienky na to, aby sa cítili v bezpečí a obklopovali ich krásne, funkčné a hlavne bezpečné kusy nábytku.
 
Tieto krásne detské písacie stoly ponúkajú možnosť písania tak, aby zodpovedala veľkosti miestnosti a hlavne potrebám a veku jej malého študenta. 
 
Písacie stoly pre deti s originálnou Disney licenciou je vyrobený z drevotrieskovej dosky s hrúbkou 1,8 cm farba borovica nórska, s jemnými dyhamy. Detský písací stôl má krásnu farebnú potlač a živé farby, ktoré sú chránené špeciálnym laminátom, ktorý je odolný voči vyblednutiu alebo oderu. Písací stôl môžete umývať handričkou a saponátmi.
 
Materiál: DTD
 
Veľkosť:
Výška: 70 cm
Šírka: 100 cm
Hĺbka: 55 cm
 
 

K produktu je možné z našej ponuky dokúpiť aj iné kusy nábytku s motívom Macko pu a tigrík, vytvoríte tak rozprávkovú detskú izbičku, ktorá môže vyzerať podobne ako je vyobrazená nižšie na obrázku. Nábytok nájdete v súvisiacich produktoch.

DO24457-1

Podobný produkt

Farba nábytku Borovica, Sivá
Motív na nábytku Áno
Vyhotovenie nábytku DTD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
K zabezpečeniu kvalitných služieb a na analýzu na tejto webovej stránke používáme súbory cookies. Viac informácií.