Študentská izba LARIX

Kód: JR26756
Doprava zadarmo
Značka: JR
€341 €284,17 bez DPH
2-5 týždňov

Študentská izba LARIX Vás na prvý pohľad zaujme svojim farebným prevedením

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok z kolekcie LARIX Vás na prvý pohľad zaujme svojim nezvyčajným farebným prevedením. Ide o kombináciu sivých farieb, kde jedna je tmavšia vo farbe grafit a druhá je svetlá nejednoliata sivá farba s jemnou potlačou textu, nazývaná enigma. Jednotlivé kusy nábytku z tejto kolekcie sú vyrobené zo 16 mm laminovanej dosky, a tak je odolná voči poškriabaniu. Jednotlivé dosky sú zakončené kvalitnými ABS hranami. Celú kolekciu tvorí 12 ks komponentov, ktoré sú prepracované do najmenších detailov, preto všetky kusy medzi sebou ladia a môžete si vytvoriť striedmy set.

Vlastnosti produktov:

 • materiál: DTD/ABS hrany
 • farba: grafit/svetlá sivá (enigma)

  Študentská izba LARIX 

  Farba enigma znázornená z blízka:

  Študentská izba LARIX

Študentská izba LARIX sa skladá zo 4 ks nábytku: písací stôl, polica, dvojdverová šatníková skriňa a široký regál.

 • Písací stôl Larix 18 je tvorený dvoma praktickými zásuvkami a troma výklenkami, a tak Vám ponúkne dostatok odkladacieho priestoru. Rozmery (šxvxh): 130x77x60 cm.

Písací stôl Larix 18

 • Polica Larix 15 je zavesná polica so štyrmi odddelenými priestormi na odkladanie rôznych vecí. Okrem toho aj vrchnú dosku poličky môžete využiť ako odkladací priestor. Rozmery (šxvxh): 130x33x23 cm.

Polica Larix 15

 • Dvojdverová šatníková skriňa Larix 2 je tvorená dvoma širokými zásuvkámi umiestnenými v spodnej časti skrine, vešiakovej tyče cez celú šírku skrine a jednej širokej police umiestnenej nad tyčou. Rozmery (šxvxh): 80x193x58 cm.
Dvojdverová šatníková skriňa Larix 2 Dvojdverová šatníková skriňa Larix 2
 • Široký regál Larix 7 je tvorený piatimi otvorenými policami a troma skrinkami, za ktorými sa ukýva taktiež 5 políc, a tak Vám v detskej izbe vytvorí dostatok odkladacieho priestoru. Rozmery (šxvxh): 80x157x37 cm.
Široký regál Larix 7 Široký regál Larix 7

Dodatočné parametre

Kategória: Kolekcia LARIX
Hmotnosť: 162 kg
Farba nábytku: Sivá, Enigma
Vyhotovenie nábytku: DTD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: