Aká je vhodná detská postieľka ?

22.01.2015 17:39

            Na ceste je váš vytúžený drobček a stále nemáte postieľku pre bábätko? Jedna z najlepších investícii aké môžete spraviť v detstve pre svoje dieťa je práve kvalitná detská postieľka. Naša ponuka je naozaj široká a určite si každý dokáže vybrať tú najvhodnejšiu. Vieme, že vaše dieťatko je jedinečné, a s rastúcim vekom sa menia aj jeho potreby. Preto ponúkame výber z kategórii postieľka pre novorodenca, postieľky pre bábätká, či postieľky pre deti.

            V ponuke máme úplne všetko čo vás napadne pri slovnom spojení „detské postieľky“. Všetky rôzne farby, tvary, materiály, rozmery a ceny. Postieľka so zvieratkom poteší každé detské oko, keď na postieľke zbadá veľkú aplikáciu žirafy. Alebo bielu postieľku, ktorou nikdy nič nepokazíte? Detská postieľka v bielej farbe pôsobí minimalisticky, čisto a nevinne. A také bábätká sú. Či podľa vášho vkusu by bola najlepšia postieľka z dreva ? Drevené postieľky sú pevné, odolné a perfektne sa hodia do väčšiny interiérov práve vďaka svojej neutrálnej farbe, ktorá zútulní každú izbu. Väčšina rodičov volí drevené postieľky, pretože sú nadčasové a kľudne sa dajú využiť aj neskôr pri ďalšom dieťati. Ak čakáte malú princezničku, čo môže byť viac rozprávkové ako detská postieľka s baldachýnom? Nejedno malé dievčatko túži, aby sa jej decká postieľka premenila na posteľ kráľovnej.

            Samozrejme naše detské postieľky pre bábätká majú rôzne rozmery. Najobľúbenejším formátom je práve detská postieľka 140x70. Ale keď bližšie pozriete našu ponuku, zistíte, že detská postieľka má rozmanité rozmery. Okrem rozličných rozmerov vám takisto ponúkame aj detské postieľky s matracom. Bábätká potrebujú, aby ich detské postieľky mali kvalitný matrac. Len tak bude zabezpečený pokojný spánok a zdravý vývin.

            Na neposlednom mieste je určite aj cena. Zaujíma vás detská postieľka a jej cena? Ak hľadáte lacné detské postieľky ste na správnom mieste! Naše detské postieľky sú lacné, ale to nič nemení na ich kvalite. Vieme, že hlavne rodičov poteší, keď nájdu najlacnejšie postieľky, z ktorých si môžu vybrať tú najlepšiu postieľku pre ich dieťatko.

Späť