Trampolína - trampolíny

21.05.2018 18:20

Skákanie na trampolíne v súčasnosti patrí medzi veľmi obľúbené činnosti a to nie len pre deti. Veď to poznáte – radosť, smiech a k tomu aktívne trávenie voľného času. Čože, vy svoju trampolínu ešte nemáte? Je čas to napraviť.

Na našej stránke nájdete bohatý výber outdoor trampolín, ktoré si určite nájdu miesto vo Vašej záhrade a stanú sa obľúbeným prostriedok na zaháňanie nudy. Zaručene bude trampolína pre Vaše deti väčšie lákadlo ako vysedávanie pri počítači. Veď čo môže byť lepšie, ako vidieť svoje dieťa športovať s radosťou? V ponuke máme trampolíny v troch farebných prevedeniach – v modrej, červenej a zelenej farbe.

Možno máte pochybnosti o bezpečnosti, no obavy nie sú na mieste. Na našej stránke nájdete pestrý výber outdoor trampolin, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Sú vyrobené z kvalitnej oceľovej konštrukcie a z odolného polypropylénu. Samozrejmosťou ponúkaných trampolín sú bezpečnostné prvky, a to:

- bezpečnostná sieť s uzamykateľným zipsom;

- detailne prekryté pružiny;

- stĺpiky trampolíny obalené kvalitnou výplňou.

Kombinácia týchto opatrení Vás presvedčí o tom, že deti budú počas hrania sa v trampolíne v bezpečí.    

Ako si vybrať tú správnu trampolínu? Jedným z kritérií sú samozrejme rozmery. Mali by ste brať do úvahy veľkosť plochy, na ktorú chcete trampolínu umiestniť – v ponuke máme trampolíny s priemerom kruhu od 140 až do 490 cm. Ďalej sa trampolíny líšia výškou ochrannej siete, výškou skákacej plochy od zeme, či maximálnou nosnosťou. Pred samotnou kúpou je preto vhodné si uvedomiť, pre koho bude trampolína určená. Po zvážení všetkých atribútov si z našej širokej ponuky určite vyberiete.

Naše trampolíny patria vďaka výhodnej cene medzi najlacnejšie trampolíny na trhu. Nečakajte a potešte svoje deti tou najlepšou trampolínou.

 

 

Späť