Postieľky 90x40 Baby so snímateľným bokom

Kód: SC26766
Značka: SC
€83 €69,17 bez DPH
1-3 týždne
Snímateľná bočnica je praktickým doplnkom postieľky Baby, ktorá je dodávaná v rozmere 90x40 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka Baby sa dá použiť ako postieľka k posteli a je vyrobená z kvalitného borovicového dreva s kvalitnou povrchovou úpravou. Tento výrobok zodpovedá platným normám EÚ STN EN 716-1 a STN EN 716-2 na výrobky pre deti do 3 rokov. Povrchová úprava s bezfarebným aj farebným lakom vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva SR č 84/2001 Zb.,vrátane požiadaviek  kladeným na výrobky s lakovanou úpravou, pre deti do 3 rokov.

Detská postieľka Baby  obsahuje sťahovací bok opatrený 2 bodovým systémom a nepolohovateľný rošt. Kolieska a matrac sa musia objednať zvlášť, nakoľko nie sú súčasťou postieľky. K používaniu postieľky v tesnej blízkosti postele rodičov so stiahnutou bočnicou, je vybavená bezpečnostnými páskami pre uchytenie k lamelám roštu veľkej postele. Výška roštu bez koliesok je 35 cm. Rošt je dodávaný zdarma.

Zakúpením tejto postieľky získate istotu a bezpečie vášho dieťaťa a možnosť využitia pre ďalší prírastok do rodiny. Táto postieľka je určená k používaniu do tej doby, než dieťa začne samostatne sedieť.

Rozmery postieľky Baby
Vnútorná dĺžka 90 cm
Vnútorná šírka 41cm                                                                                                                                                                                                                   Hĺbka postieľky 31 cm
Výška bočnice 71 cm
Výška bočnice po stiahnutí 44 cm
Hmotnosť 7 kg
Celková šírka postieľky 47 cm
Celková dĺžka postieľky 95 cm
Výška čela od zeme (bez koliesok) 78 cm

Materiál: borovicový masív

 

SC26766-1

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky k posteli
Hmotnosť: 7 kg
Farba nábytku: Borovica
Rozmer lôžka: 90x40
Vyhotovenie nábytku: Masív borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: