Doprava 

Len u nás je cena za dopravu 10 eur, pri detskom nábytku(postele, matrace, skrine, regály...). Na trampolíny sa to nevzťahuje tam je doprava 20 Eur, nakoľko ide o ťažký náklad v priemere 50 kg.

Doprava je vykonávaná prostredníctvom nášho šoféra, kuriérskej služby alebo pošty.

Niektorý tovar a to tovar do 10 kg a maximálnom rozmere do 130cm, najväčšej strany (napr. jedálenské stoličky, koníky, chodítka, matrace do 130cm, chrániče) je možné zaslať poštou. Cena pri zaslaní poštou je: pri platbe na účet 5 €, pri platbe na dobierku 6 €. Detské postele ani postielky, nie je možné zaslať poštou.

Doprava zdarma?

Chcete získať dopravu zdarma? Je to jednoduché, stačí splniť nasledujúce 3 kroky:
1. Stať sa naším fanúšikom na facebooku, stačí vľavo dole na našej stránke www.detskapostel.com v okienku facebooku stlačiť modré tlačidlo: To se mi líbi resp. Páči sa mi to.
2. Nakúpiť u nás akýkoľvek nábytok, nevzťahuje sa nákup matracov, príslušenstva k posteli, kobercov, obliečok, perín,plácht hojdacích koníkov, trampolín...
3. Zaslať fotografiu nášho produktu s vaším dieťaťom na adresu fotozakaznikov@gmail.com, spolu s uvedením mena, pod ktorým ste sa stali fanúšikom našej stránky na facebooku a uvedením čísla účtu na ktorý, vám bude vrátená suma 10 Eur za dopravu.

 

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi, poplatok za dobierku je 1 Euro.

Na účet: na č. účtu 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, pri platbe uveďťe do správy Vaše meno a priezvisko, doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

 

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený, podľa ceny výrobku, zväčša to odzrkadľuje aj jej hmotnosť či veľkosť, preto čím drahší je nákup, cena výnosu je vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky neváhajte nás kontaktovať... Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke, jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:
Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5 Eur
Tovar do 200 Eur - 7 Eur
Tovar do 400 Eur - 10 Eur
Tovar nad 400 Eur - 15 Eur