Detská rastúca postieľka s matracom 7v1 - biela

Kód: WL83579
399 € 332,50 € bez DPH
Skladom | Doručíme do 48 hodín (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024

Detská postieľka, ktorá rastie spolu s bábätkom

Detailné informácie

Podrobný popis

Chceli by ste detskú postieľku, ktorú budete môcť zmysluplne využívať, aj keď z nej deti vyrastú? Biela rastúca postieľka 7v1 je bezpečná a variabilná, takže ju môžete postupne zväčšovať, znižovať rošt a nakoniec ju rozložiť na stolík s kresielkami, pri ktorom sa budú deti hrať. Spolu s postieľkou rastie aj matrac, ktorý je rozdelený na tri diely. Tie využívate podľa toho, ako máte postieľku zloženú. Rastúca postieľka je dostupná v niekoľkých farbách.

Malý rozmer postieľky je vhodný pre deti do 6 mesiacov. V závislosti od toho, ako rýchlo bude vaše bábätko rásť. Od 6 do 36 mesiacov sa odporúča spojiť malú postieľku s prebaľovacím pultom a vytvoriť veľkú postieľku. Keď sa dieťa začne samo dvíhať a stavať, odporúča sa postupne znižovať výšku roštu. V najnižšej polohe sa z postieľky stane detská ohrádka. Keď vyberiete bočné priečky, dieťa si bude do nej vedieť samo pekne vojsť a vyjsť. K postieľke je aj rozšírenie v rovnakých farbách, aby ste mohli postieľku využívať ešte dlhšie. Keď dieťatko z postieľky úplne vyrastie, rozložíte ju na stolík a dve kresielka.

Multifunkčná rastúca postieľka 7v1 je bezpečná pre deti a praktická pre rodičov. Postieľka je z bukového dreva, ktoré je ošetrené ekologickým náterom na báze vody. Náter spĺňa EU normu EV 71-3. Súčasťou postieľky je aj rošt, ktorého výška sa dá nastavovať do 5 polôh. V najnižšej polohe 7 cm a v najvyššej 49 cm. Pokiaľ si k postieľke primontujete kolieska, zdvihne sa o ďalších 6 cm.

Možnosti zloženia postieľky: prístelka k manželskej posteli, malá postieľka a prebaľovací pult, veľká postieľka, veľká postieľka s bočným vstupom, detská ohrádka, detská ohrádka s bočným vstupom, stolík a kresielka.

V balení nájdete: trojdielny matrac, gumové kolieska s bezpečnostnou brzdou, špeciálny bezpečnostný pás k prístelke a sadu na montáž.

K rastúcim postieľkam 7v1 si môžete kúpiť niekoľko doplnkov: podstavec s mechanizmom na kolísanie, úložný box pod postieľku alebo ďalšie rozšírenie k postieľke.

Vlastnosti produktu:

Vonkajšie rozmery a výška od podlahy sú merané bez koliesok.

  • Rozmer prístelky (šxvxh): cca 38 x 75 x 77,5 cm
  • Rozmer menšej postieľky (šxvxh): 77,5 x 75 x 77,5 cm
  • Rozmer prebaľovacieho pultu (šxh): 50 x 77,5 cm
  • Rozmer väčšej postieľky (šxvxh): 77,5 x 75 x 127,5 cm
  • Výška gumových koliesok: 6 cm
  • Výška roštu od podlahy podľa polohy (postieľka): 7 cm, 18 cm, 30 cm, 41 cm, 49 cm
  • Max. výška matraca: 6 cm
  • Materiál: bukové drevo
  • Farba: biela

Dodatočné parametre

Kategória: Rastúce postieľky
Záruka: 24
Hmotnosť: 27 kg
Farba: Biela
Masív: Buk
Materiál: Masív
Motív: Bez motívu
Rošt: S roštom
Štýl: Moderný
Úložný priestor: Bez úložného priestoru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: