O nás

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím:

NAS_TIM2

Sme DETSKAPOSTEL s.r.o a na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011. Za tento čas sa môžeme pochváliť už viac ako 30 000 spokojnými zákaznikmi. Naša spoločnosť vznikla z dôvodu akútneho nedostatku kvalitného a hlavne cenovo dostupného detského nábytku. Medzi náš najdôližitejší sortiment patria detské postele, čo výchadza aj z názvu spoločnosti a nášho e-shopu. Momentálne môžete u nás nájsť viac ako 3000 rôznych postelí, či už z masívu alebo ekologickej MDF dosky. Sortiment je neustále dopĺňaný novým tovarom, ktorý sa objaví na trhu, čo ste si istotne všimli, pokiaľ ste našími stálymi zákaznikmi. Detské postele sú prevažne vyrobené z materiálov ako masív borovice a buku, ekologická MDF doska a laminovaná drevotriesková DTD doska. Okrem detských postelí sa môžeme pochváliť najširším sortimentom detského nábytku na trhu. Patria sem detské postieľky, postele s prístelkou, rozkladacie postele, poschodové postele, kvalitné matrace nielen pre deti, kočíky, tapety do detskej izby, detské koberce, trampolíny. V ponuke nájdete aj komplety, celé detské izby, či jej jednotlivé časti, ako komody, nočné stolíky, písacie stolíky, skrine. Z našeho tovaru si môžete vyskladať tú najkrajšiu detskú izbu pre Vaše ratolesti.

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

Naše recenzie:

Na www.heureka.sk

Na www.facebook.com

Na www.modrykonik.sk

Na www.mimibazar.sk

Na www.google.com

 

Všetky naše postele a matrace sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Informácie:

Nákup po telefóne a informácie o produktoch:02/222 007 01

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme! Vždy sa snažíme výjsť zákazníkom v ústrety.

Info ohľadom produktov: info@detskapostel.sk

Informácie o stave objednávky (mailom): objednavky@detskapostel.sk . Nakoľko overenie dostupnosti daného tovaru, najmä ak má dlhšiu dodaciu dobu, trvá aj niekoľko hodín.

Prevádzkovateľ internetového obchodu je spoločnosť:

DETSKAPOSTEL s.r.o.

IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  

Zapísaná: 3. októbra 2013, Zapísaná na Okr. súde Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L

So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná
 
Orgán výkonu dozoru: 
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj 
Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79  Žilina 1   
Odbor výkonu dozoru