Doprava 

Len u nás je cena za dopravu 10 eur a to pri detskom nábytku(postele, matrace, skrine, regály...). 

Doprava je vykonávaná prostredníctvom nášho šoféra, kuriérskej služby alebo pošty.

Tovar do 10kg a maximálnym rozmerom najdlhšej strany do 130cm (napr. jedálenské stoličky, koníky, chodítka, matrace do 130cm, chrániče) je možné zaslať poštou. Cena pri zaslaní poštou je: pri platbe na účet 5 €, pri platbe na dobierku 6 €. Detské postele, ani postieľky, nie je možné zaslať poštou.

 

Doprava zdarma?

Chcete získať dopravu zdarma? Je to jednoduché! Stačí splniť nasledujúcich 5 krokov:

1. Stať sa naším fanúšikom na Facebooku. Stačí vľavo dole na našej stránke www.detskapostel.com v okienku facebooku stlačiť modré tlačidlo: To se mi líbi resp. Páči sa mi to. A nezabudnite si nastaviť dostávať upozornenia, aby Vám neušla žiadna naša akcia, či novinka.
2.  Nakúpiť u nás akýkoľvek nábytok. Nevzťahuje sa nákup matracov, príslušenstva k posteli, kobercov, obliečok, perín, plácht, hojdacích koníkov a trampolín.
3. Pridať hodnotenie nášho obchodu na našej facebookovej stránke (Facebook Detskapostel) alebo na Heureke (Heureka Detskapostel).
4. Zdieľať verejne fotografiu nášho produktu s vaším dieťaťom na svojom profile na Facebooku a označiť našu stránku Detskapostel.com na fotografii.
5. Zaslať nám mail na adresu fotozakaznikov@gmail.com a do správy je potrebé zaslať
a) odkaz na forotgrafiu (príklad: TU
b) IBAN čísla účtu na ktorý, vám bude vrátená suma 10 Eur za dopravu.
 

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi, poplatok za dobierku je 1 Euro.

Na účet: na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďte ako variabilný sybol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 3 dní od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

 

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený podľa ceny výrobku, ktorá zväčša odzrkadľuje aj jeho hmotnosť či veľkosť. Preto, čím je nákup drahší, tým je cena výnosu vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke a jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:

Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5 Eur
Tovar do 200 Eur - 7 Eur
Tovar do 400 Eur - 10 Eur
Tovar nad 400 Eur - 15 Eur