Doprava, platba, výnos

Doprava veľkého a ťažkého tovaru, akým sú nábytok a matrace je logisticky náročná a nákladná. Preto nábytok a matrace z nášho e-shopu doručujú naši vlastní šoféri, vďaka čomu zabezpečíme maximálne šetrnú manipuláciu s tovarom a najvýhodnejšiu možnú cenu doručenia. 

NOVINKA: Expres kuriér

Pre tovar SKLADOM si je možné doobjednať expresné dodanie do 48 hodín (počas pracovných dní) za príplatok 15€ pri objednávkach nad 200 €. Pri objednávkach s nižšou hodnotou stojí expresné dodanie 25€.

casova_os_1

DOPRAVA DO ZAHRANIČIA

Tovar z nášho e-shopu je možné doručiť aj do zahraničia. Cena doručenia do zahraničia je 20 €. 
Doručujeme dotýchto krajín: Česko, Rakúsko a Maďarsko. Doručenie do iných krajín, než uvádzame, momentálne nie je dostupné. 

Vrátenie do 100 dní (cenník dopravy)

Potrebujete niečo vrátiť alebo vymeniť? Dávame vám predĺženú lehotu na vrátenie nepoužívaného tovaru až 100 dní od jeho prevzatia. Pozrite si cenník kuriérskych služieb alebo Cenník našej dopravy.

Platba

Online platba kartou: bezpečná a pohodlná platba kartou
GooglePay: platba cez Google peňaženku GooglePay
Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi. Poplatok za dobierku je 1,5 Euro.
Online bankový prevod cez internetbanking na účet: bezpečný online bankový prevod - TatraPay, SporoPay a iné. Prevod cez internet banking uskutočnite na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX. Pri platbe uveďte ako variabilný sybol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 24 hodín v pracovné dni od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.
Tovar na splátky: pripravujeme, zatiaľ však túto možnosť ešte neponúkame.

 

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený podľa ceny výrobku, ktorá zväčša odzrkadľuje aj jeho hmotnosť či veľkosť. Preto, čím je nákup drahší, tým je cena výnosu vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke a jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:


Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5 Eur
Tovar do 200 Eur - 7 Eur
Tovar do 400 Eur - 10 Eur
Tovar nad 400 Eur - 15 Eur
K zabezpečeniu kvalitných služieb a na analýzu na tejto webovej stránke používáme súbory cookies. Viac informácií.