Doprava, platba, výnos

Doprava 

Len u nás je cena za dopravu 10 eur a to pri detskom nábytku (postele, matrace, skrine, regály...). 

Objednávky s hodnotou nad 200 eur majú dopravu dokonca ZADARMO.

Doprava je vykonávaná prostredníctvom nášho šoféra, kuriérskej služby alebo pošty.

Tovar do 10kg a maximálnym rozmerom najdlhšej strany do 130cm (napr. jedálenské stoličky, koníky, chodítka, matrace do 130cm, chrániče) je možné zaslať poštou. Cena pri zaslaní poštou je: pri platbe na účet 5 €, pri platbe na dobierku 6 €. Detské postele, ani postieľky, nie je možné zaslať poštou.

Doba dodania

Tovar, ktorý je SKLADOM dodávame:

  • Malý tovar (skladom): spravidla posielame počas ďalšieho pracovného dňa
  • Veľký tovar (skladom): dodávame do 7-10 pracovných dní
  • Večerné doručenie v bratislavskom kraji: odosielame 2 x do mesiaca 

Tovar, ktorý NIE JE SKLADOM: 

  • platí doba dodania, ktorá je uvedená pri produkte, napr. 1-3 týždne, 1-5 týždňov, 4-6 týždňov
 

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi, poplatok za dobierku je 1,5 Euro.

Na účet: na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďte ako variabilný sybol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 3 dní od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený podľa ceny výrobku, ktorá zväčša odzrkadľuje aj jeho hmotnosť či veľkosť. Preto, čím je nákup drahší, tým je cena výnosu vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke a jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:

Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5 Eur
Tovar do 200 Eur - 7 Eur
Tovar do 400 Eur - 10 Eur
Tovar nad 400 Eur - 15 Eur
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií