Detské postele

Lacné detské postele aj pre vaše dieťatko

Chcete potešiť svoje deti a zariadiť im izbu snov? Keď si pozorne prezriete ponuku, ktorá na vás čaká, nie je možné, aby sa vám aspoň jedna nezapáčila.
 

Postele pre deti, ktoré milo prekvapia

Vaše mladšie i staršie ratolesti majú určite plno hračiek, elektronických doplnkov, spoločenských hier, a ďalších vecí. Čím by ste im ešte mohli urobiť naozajstnú radosť?Len sa rozhliadnite po ich miestnosti, kde prespávajú, kde sa hrajú, tí starší študujú, či trávia čas s kamarátmi. Možno by ich, ale i vás, potešili celkom nové a kvalitné postele pre deti. To viete. Tak ako rastú, tak potrebujú i svoje vybavenie, pri ktorom sa budú cítiť dobre a hlavne sa im bude dobre spať.

Tak aké postele do detskej izby môžete svojim potomkom dopriať? Pre tých najmenších napríklad postele pre deti:
 
  • model v tvare autíčka
  • rozprávkovým motívom
  • so zábranami, či sieťkou
  • rôzne rozmery
Tých starších potešia klasické drevené alebo vyvýšené postele, kde sa ešte zmestí i úložný priestor v podobe šuplíkov, či ďalší priestor na spanie. Tento sortiment u nás najdete ako detské postele s úložným priestorom a detské postele so zábranou. Všetko v rozmere aj pre dospelých 200x90.
 
Postele do detskej izby majú byť hlavne pohodlné a bezpečné a rozhodne nie je treba na nich šetriť. 

Aby sme uspokojili všetky vaše požiadavky, v ponuke máme aj lacné detské postele, ktorých cena začína už od 79 Eur. Najlacnejšie detské postele na trhu.

 

Najpredávanejšie

65
779 165779
Značky
 
 
Farba nábytku
Matrac súčasťou postele
Motív na nábytku
Rozmer lôžka

Stránka 1 z 28 - 653 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 28 - 653 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií