Vyvýšené postele

Vyvýšené postele ako zo sveta fantázie | Vysoké postele

Hľadáte kvalitný a hlavne originálny nábytok pre vaše deti? Chcete im zaistiť kvalitný spánok, ale i dostatočný priestor? Možno práve teraz nájdete vhodnú inšpiráciu.
 
Zariadiť deťom kvalitné prostredie nebýva jednoduché. Niekedy tomu bránia práve obmedzené priestory a inokedy počet detí. Či máte malý byt alebo veľký dom, či máte jedno dieťa alebo hneď niekoľko, nápady ako deťom zariadiť súkromie sa u nás budú hrnúť sami.

Inšpirácie ako vyriešiť obmedzený priestor vo vašej detskej izbe ponúkajú vyvýšené postele. Ich hlavnou prednosťou je, že vaše dieťa bude mať priestor na spanie a zároveň dostane i úžasný priestor na hranie. Dokonca v takých podobách, že sa obyčajné lôžko zmení na hotové kráľovstvo i s dokonalým hradom alebo domčekom alebo rovno aj so šmýkačkou.
Staršie deti by už asi nenadchli vyvýšené postele v rozprávkovej podobe. Aj pre staršie deti máme pripravené riešenia, ktoré myslia na ich školské povinnosti. Tieto postele sú rozšírené o písací stôl, police, či priestor pre počítač. Tzv. poschodová posteľ so stolom. Vysoké postele, pod ktoré sa zmestí sedací vak a premení tak priestor chillout zónu.
 
Vyvýšené postele ponúkame v klasickej farbe dreva, ale aj modré, ružové, zelené, červené či biele postele. 
 
Nápady, ktoré vaše deti ocenia. Prezrite si aj celú ponuku detských postelí.
 
 

Najpredávanejšie

160
429 1160429
Značky
 
Farba nábytku
Matrac súčasťou postele
Motív na nábytku
Rozmer lôžka

Stránka 1 z 2 - 37 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 37 položiek celkom

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácií