Postele 160x200

Kvalitné manželské postele 160x200 - Vyberte si ten pravý kus nábytku pre svoju spálňu

Spálňa je miestom, kde sa odpočívame a regenerujeme po náročnom dni. Preto by posteľ v nej mala byť výborne zvolená a splňovať vaše požiadavky. Manželská posteľ 160x200 cm ponúka dvom osobám dostatočný priestor na pohodlné ležanie. Môžete si vybrať medzi masívnou drevenou alebo modernou čalúnenou posteľou, ktorá dodá vašej spálni eleganciu.

Manželské postele 160x200 cm sú kompaktnými riešeniami pre menšie spálne. V porovnaní s posteľami s matracom 180x200 cm, nie je viditeľný rozdiel v priestore, ktorý by ovplyvňoval komfort spánku. Avšak 20 cm úspora miesta pomôže pri zariaďovaní menšej spálne a zníži riziko zakopnutia a zranenia počas nočného chodenia okolo postele.

Najlacnejšie manželské postele 160x200

V našej ponuke nájdete kvalitné manželské postele 160x200 za dostupné ceny pre každého. Máte na výber z rôznych štýlov ako napríklad posteľ s nožičkami, s úložným priestorom, polohovateľná alebo jednoduchá drevená posteľ. Pri nákupe ušetríte pár eur pomocou prehľadného filtra v ľavej časti stránky a môžete minúť na nákup matracov, roštov, vankúšov a iných potrebných vecí.