Detská izbička - komplet detský nábytok pre bábätká

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Detská izbička Klups Dalia
ZADARMOZADARMO
€679

Očarujúca zostava do detskej izbičky Klups Dalia v príjemnej bielo-sivej kombinácií

KL41090
detska izba sofia (1)
ZADARMOZADARMO
Destká izbička Sofia
Skladom (1 ks)
€900

Detská izbička Klups Sofia v minimalistickom štýle

KL24891
Detská izbička KLUPS Marsell 2
ZADARMOZADARMO
€867

Detská izbička Marsell pozostáva zo štyroch kusov nábytku

KL87457
Detská izbička Klups Radek III
ZADARMOZADARMO
€301

Okúzľujúca nábytková zostava z kolekcie Radek III vyhotovená v bielej farbe je skvelá voľba pri zostavovaní detskej izbičky

KL2955
Detská izbička Safari Žirafa
ZADARMOZADARMO
€601

Očarujúca biela nábytková zostava Safari pozostávajúca z 3 kusov nábytku do detskej izbičky

KL2862
KL41095
ZADARMOZADARMO
€323

Elegantná dvojdielna nábytková zostava v bielo-sivej kombinácii

KL41095

Detská izbička

Zariaďte svojmu bábätku miestečko na oddych už od prvých dní jeho života. Detské izbičky pre bábätká nie sú výmysel. Naopak, ponúkajú množstvo a množstvo úložného priestoru na odkladanie detskej výbavičky, plienok, kozmetiky a hračiek.

Detská izbička pre bábätko poskytne dieťatku útočisko a pocit bezpečia na dlhé roky. Obsahuje jemný a moderný detský nábytok konštrukčne špecializovaný pre najmenšie deti a bábätká. Ponúkané detské izbičky sú ošetrené ekologickým lakom na vodnej báze, ktorý nie je zdraviu škodlivý.

Tento nábytok pre deti spĺňa všetky nariadenia pre zdraviu nezávadný nábytok a každá naša detská izbička pre bábätko je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov vhodných pre deti. V predaji sú obľúbený a elegantný biely detský nábytok pre bábätká, alebo detský nábytok s motívmi Disney rozprávok alebo inými detskými motívmi v skvelých setoch. Detské izby pre bábätká máme za najlepšie ceny na trhu. Detské izby pre bábätko sú zložené z minimálne z dvoch kusov nábytku. Vyskladajte a nakombinujte si vlastný set - Detské postieľky Prebaľovacie komody.
Má váše dieťa prvé roky života za sebou, alebo má staršieho súrodenca? Pozrite si aj detske izby a detske postele pre jeho starších súrodencov!