Detské izbičky

Detské izby pre bábätko - nábytok pre vašich najmenších

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete moderný detský nábytok konštrukčne špecializovaný pre najmenšie deti a bábätká. Ponúkané detské izbičky sú ošetrené ekologickým lakom na vodnej báze, ktoré nie sú zdraviu škodlivé. Nábytok pre deti spĺňa všetky nariadenia pre zdraviu nezávadný nábytok. U nás každá detská izbička je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov určených pre deti.

K dispozícii sú elegantné biele nábytkové zostavy pre bábätká, alebo detský nábytok s motívmi Disney rozprávok alebo inými detskými motívmi v skvelých setoch. Detské izby pre bábätká máme za najlepšie ceny na trhu.

Detské izba pre bábätko je zložená vždy minimálne z dvoch kusov. Vyskladajte a nakombinujte si vlastný set - Detské postieľky Prebaľovacie komody.

 

Najpredávanejšie

230
660 1230660
Značky
Farba nábytku
Motív na nábytku

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácií