Sektorový nábytok do detskej izby

Kolekcia Happy ponúka na výber 9 farebných prevedení - biela, modrá, ružová, orange, lemon, hruška, calvados, buk a gaštan. Môžete si vybrať až z 89 motívov alebo si dokonca dať na posteľ vlastnú fotku. Špecíálna kolekcia HOBBY obsahuje postele s obľúbenými rozprávkovými motívmi Disney.
 

-30% na celú kolekciu HAPPY

100 dní na vrátenie tovaru Doprava nad 200€ zadarmo Súťaž o preplatenie objednávky Naši spokojný zákazníci

Detské nábytky | Detské nábytkové zostavy

Detská izba je dôležitým miestom pre vývin dieťaťa. Je jeho útočiskom, je jeho miestom pre oddych, ostrovček súkromia, ktoré už aj v útlom veku každý občas potrebuje. Detský nábytok z kolekcie HAPPY Vám pomôže vytvoriť vysnívanú izbu. V ponuke nájdete postele v základných rozmeroch 140x70, 160x80, 180x90 a 200x90. Ďalej nočné stolíky, komody, skrine, regály, poličky, písacie stoly a truhlice.
 
Navyše, jednotlivé kusy nábytku si môžete vybrať v rôznych dizajnoch a tak sa vám ponúka neuveritelné množstvo kombinácií, ako si vyskladať detskú izbu snov. 
 

Najpredávanejšie

35
760 135760
Značky
 
Farba nábytku

Stránka 1 z 35 - 827 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 35 - 827 položiek celkom

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácií