Tapety do detskej izby

Tapety na stenu pre deti ponúkame v rôznych druhoch, štýloch a farbách. Novinkou sa stali 3D fototapety, ktoré rozžiaria očká vašim deťom. Fototapety 3D zaujmú hneď na prvý pohľad. Prekvapte vaše dieťa originálnou zmenou, ktorá bude badateľná vďaka použitiu fototapety 3D, napríklad s obrázkom uháňajúceho vláčika Thomasa, alebo fototapeta Cars. Detské fototapety môžu mať mnoho motívov a štýlov, od princezničiek, Hello Kitty, cez motív staveniska až po príjemnú krajinku.

100 dní na vrátenie tovaru Doprava nad 200€ zadarmo Expres kuriér 48h Naši spokojný zákzníci

Tapety do detskej izby? Detské tapety pre každého, len u nás!

Chcete vášmu dieťatku skrášliť izbu a hľadáte jednoduchý, no zároveň lacný spôsob? Tu ho máte! Trendy detské tapety i fototapety sú určite správnou voľbou. Nič nie je jednoduchšie ako nalepiť tapety do detských izieb vašich detí. Za pár sekúnd uvidíte, ako sa akýkoľvek interiér vďaka zázraku zvaný fototapeta na stenu dokáže zmeniť, rozžiariť a vytvoriť príjemnú veselú atmosféru určenú na bezstarostné hranie vašich detí.  Detské tapety na stenu určite prebudia vo vašich deťoch nevídanú fantáziu pri ich dobrodružných hrách. Veď ktorému dievčatku by sa nehralo lepšie v izbe, kde jednu časť steny tvorí fototapeta s motívom Barbie alebo fototapeta Disney? Vaši akční chlapci zas určite ocenia fototapety do detskej izby so Spidermanom alebo iným superhrdinom. Ale koľko ľudí, toľko chutí. Preto si v našej ponuke detských fototapiet na stenu vyberie určite každý. Keďže sa detské tapety do detskej izby stále dostávajú do popredia ako kreatívna zmena, naberte odvahu a skrášlite aj vy kráľovstvo vášho dieťatka.

Fototapety pre deti, alebo obyčajné tapety do detskej izby na stenu sú v dostupných cenách, ktoré si určite môže dovoliť každý. Ceny fototapety sa odvíjajú najmä od prevedenia – či máte záujem o klasické fototapety, alebo vašim výberom je fototapeta 3D. Neváhajte, fototapety detské, alebo tapety 3D sa rýchlo a ľahko aplikujú a vaše dieťa si ich okamžite zamiluje. Lebo práve detské fototapeta na stenu je to kúzlo, ktoré vášho potomka okamžite prenesie do krajín fantázie. Veď o tom detstvo predsa je, nie? Doprajte si tapety do detskej izby, alebo tapety do bytu a miestnosť sa hneď zmení akoby švihom prútika.

Tapety do detskej izby Disney alebo iné rozprávkové motívy nájdete u nás. 

 

Najpredávanejšie

6
70 1670
Značky
Motív

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

K zabezpečeniu kvalitných služieb a na analýzu na tejto webovej stránke používáme súbory cookies. Viac informácií.