Andrejko z Liesku: Detskej mozgovej obrne dal už poriadne na frak. Pridajte sa k tým, ktorí mu pomáhajú!

Andrejko z oravského Liesku od svojho narodenia bojuje s detskou mozgovou obrnou. Poznáte ho možno aj z relácie V siedmom nebi, v ktorej sa stretol so slovenskou futbalovou hviezdou Marekom Hamšíkom. Andrejkovi kedysi hrozilo, že zostane pripútaný na lôžko a nikdy si nezahrá futbal ako iní chlapci v jeho veku. Práve zahrať si futbal a streliť poriadneho "góóóla" je jeden z jeho najväčších snov. Celý jeho odkaz si môžete pozrieť aj vo videu nižšie.

Len vďaka obrovskej trpezlivosti jeho rodiny a podpore od dobrých ľudí, ktorí mu pomáhajú v liečbe a terapii svojimi príspevkami a poukazovaním 2 % z dane, už tento nebojácny chlapec roky dáva detskej mozgovej obrne poriadne na frak. Andrejkovi v jeho neľahkom boji pomáhame aj my, v Detskapostel.com každoročným poukazovaním 2 % z dane.

Aj váš príspevok poukázaním dane mu pomôže s finančne náročnou terapiou. Pridajte sa k nám aj vy a pomôžme spoločne našimi 2% dane tomuto veľkému bojovníkovi aj naďalej prekonávať úskalia detskej mozgovej obrny!

Ďalšie informácie o Andrejkovi nájdete tu:

Webstránka: https://www.andrejko2010.sk/
Informácie o poukázaní 2 % z dane: https://www.andrejko2010.sk/darujte-2-z-dani
IBAN : SK70 0900 0000 0051 3561 4758
E-mail: oz@andrejko2010.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie