NOVINKA! Nové poťahy matracov - Aloe Vera HEALTH, SilverCare, Premium Jersey 3D, Bamboo, Carbon a Virase

Máme pre vás skvelú správu. Vybrané matrace z našej ponuky matracov pre dospelých (t.j. nevzťahuje sa na edíciu detských matracov 4Kids) dostali nový vylepšený základný poťah Premium Jersey 3D. Využiť už môžete aj možnosť výberať si namiesto základného poťahu aj spomedzi z ďalších dvoch nových voliteľných poťahov. Prečítajte si o nich viac.

PREMIUM JERSEY 3D (ZÁKLADNÝ POŤAH V CENE MATRACA)

Antialergický základný poťah Premium Jersey 3D je prešívaný poťah ušitý z hypoalergénneho polyesteru najvyššej kvality. Poťah je príjemný na dotyk a robí matrac mäkký a hebký, pričom umožňuje aj výbornú cirkuláciu vzduchu v matraci. Výsledkom je každodenný pocit sviežosti, komfortu a odolnosť voči alergénom. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru. Odoláva roztiahnutiu a nepriťahuje špinu. Poťah je odzipsovateľný a môžete ho prať v práčke pri teplote 30°C. Tento poťah je už automaticky dodávaný v cene vybraných matracov.

jersey

ALOE VERA HEALTH (VOLITEĽNÝ POŤAH)

Voliteľný poťah Aloe Vera HEALTH je vyrobený zo špeciálneho prírodného vlákna napusteného extraktom z listov aloe vera, vďaka čomu je veľmi príjemný na dotyk a podporuje krvný obeh. Tento materiál vyvoláva na pokožke jemne chladivý upokojujúci pocit, je preto mimoriadne pre ľudí s jemnou a citlivou pokožkou. Poťah má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Chráni pred neželaným rozvojom roztočov, zvyšuje čistotu a životnosť vášho matraca. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru vylepšeným extraktom z listov aloe vera. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

aloevera JM

SILVERCARE (VOLITEĽNÝ POŤAH)

Voliteľný poťah matraca SilverCare je prešívaný aktívnym striebrom s vynikajúcimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní, vďaka čomu dlhodobo udržiavajú váš matrac hygienicky svieži a bez zápachu. Strieborné prešívanie navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 98 % polyesteru + 2% ióny striebra. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

silver JM

BAMBOO (VOLITEĽNÝ POŤAH)

Voliteľný poťah Bamboo má vďaka tkaným bambusovým vláknam zaujímavé vlastnosti. Tieto vlákna sú zapletené do špeciálnej tkaniny, a tak jej dodávajú výborné termoregulačné vlastnosti, tzn. že veľmi dobre reagujú na telesnú teplotu. Okrem toho má poťah aj antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čím zabraňuje vzniku nepríjemných pachov počas spánku. Navyše je mimoriadne odolný, no zároveň mäkký a príjemný na dotyk. Materiál poťahu je zložený z polyesteru 55% a bambusu 45%. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 30°C.

bamboo JM

CARBON (VOLITEĽNÝ POŤAH)

Voliteľný matracový poťah Carbon Vám vďaka použitému uhlíkovému vláknu v látke vytvára bariéru proti elektromagnetickému znečisteniu (ako sú: Wifi alebo mobilné žiarenie) a elektrostatickému výboju, ktoré prenikajú do vnútorných priestorov našich domácností. Uhlíkové vlákna vytvárajú permanentný štít a ochranu pre ľúdský organizmus proti týmto nežiadúcim faktorom. Carbonový poťah je antibakteriálny a úspešne bojuje s plesňami a nežiadúcimi baktériami, čím vytvára zdravé prostredie. Spánok na matraci s poťahom s uhlíkovými vláknami dovoľuje vášmu telu uvoľniť elektrostatické náboje akumulované počas dňa. To napomáha hlbšiemu a upokojujúcejšiemu spánku v zdravotne nezávadnom prostredí. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 60°C.

carbon JM

VIRASE (ZÁKLADNÝ POŤAH K MATRACU PROTEX A PROTEX BABY)

Matracový poťah Virase má unikátnu vrstvu, ktorá znižuje účinky vírusov (vrátane SARS-CoV-2). Na základe výsledkov z výskumu, ktorý vykonalo nezávislé európske laboratórium jednoznačne poukazujú na okamžitú (2 hodiny) účinnosť a to až 99,97%. Testy boli vykonané v súlade s medzinárodnou normou na stanovanie antivírusovej aktivity textílii ISO 18184. 

virase JM

POZNÁMKA: Fotografie poťahov sú ilustračné, prešívanie a štruktúra látky na vašom matraci môže byť odlišná.